Südamlik jooga & nõustamine

Kes ma olen

Olen Kelli, vaimse nimega Livterath Kaur. Keegi, kes loob ruumi vaimseks uuenemiseks. Õpetuste vahendaja, armastuse ruumi hoidja. 

Kundalini jooga juurde jõudsin 2010.a. osaledes Merit Raju poolt läbi viidud tutvustustunnis. Taipamine oli silmapilkne – olen jõudnud koju. Oma keha olen treeninud terve elu – noorpõlves olin sulgpallis Eesti parimaid mängijaid ning seejärel jõudsin pilateseni. Tundsin aga, et pelgalt oma füüsilist keha treenides jääb millestki nagu puudu.

Joogatund oma füüsiliste harjutuste, hingamistehnikate ja mantratega pakub midagi nii kehale, meelele kui hingele

“Mitte miski ei asu sinust väljaspool.
Oled ise enda terviklikkuse varamu.”

Yogi Bhajan

Mõistmine, kuidas joogapraktikate kaudu treenime oma pidevalt ringirändavat meelt ning avardame teadlikkust iseendast, jõudis läbi isiklike kogemuste minuni peale regulaarsema praktiseerimise.

Olles jõudnud oma elus pöördepunkti, avanes mul võimalus osaleda ka õpetajakoolitusel, millest kujunes tõeline eluõpe – iidsed joogaõpetused elust inimesena ning kundalini jooga tehnoloogia annavad imelised tööriistad ja teadmised, kuidas võtta vastutus ning oma elu ise kujundada ja juhtida. Läbisin rahvusvahelise 1. taseme joogaõpetaja koolituse 2017-2018, aastal 2020 alustasin ka 2. taseme koolitustsüklit. Alates 2018.a. jagan rõõmu ja tänulikkusega neid teadlikkust arendavaid õpetusi edasi.

Joogaõpetused koos joogakogukonnaga on aidanud mul läbi tulla oma elu keerulisematest etappidest, andnud jõudu ja usku edasiliikumiseks ning ühtlasi pakkunud suurimat äratundmisrõõmu ja rahulolu. 

Kuidas liikuda hirmupõhiselt elamiselt armastusepõhiseks?
Kuidas saavutada sügavam kontakt oma südame ja hingega?


“Ego jagab hinnanguid ja karistab.
Armastus andestab ja tervendab.”
Yogi Bhajan

Alates 2020 suvest kuulun ka Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu juhatusse. Tegelen liikmete teemadega ning koostame üheskoos iganädalast kogukonnale mõeldud infokirja. Liigun järjest enam individuaalselt tasandilt kollektiivse ühisteadvuse teenimisse.