Südamlik jooga & nõustamine

Joogapuhkus Kreekas

Oma joogaõpilastele ning tutvusringkonnale korraldame koos sõbranna Nelega jooga- ja matkapuhkust Kreekas. 

Meie programm näeb ette 7 päeva (6 ööd) rahulikus tempos kulgemist suvisel Evia saarel. Alustame hommikuid joogaga, ujume, käime mägedes matkamas, oleme kunstilised ja loovad, tutvume kohaliku (toidu)kultuuriga ja otsime üles kõige kaunimad rannasopid. Grupi suurus koos reisijuhtidega on 15 inimest.

Koht: Zarakes, Evia saar, Kreeka
Majutus: Zarka Villas on kolme luksusliku villa ja basseiniga kompleks mägede vahel. Rohelus, vaikus, oliivipuud, päike ja vesi – seal on kõik, mida üks rahulik ja loov puhkus nõuab. Villades on kõik vajalik muretuks puhkamiseks alates köögist kuni pesumasinani. On ruumi olla omaette ning on ruumi tegutseda üheskoos. Vaata lisa www.zarkavillas.com

Evia saar on Kreeka suuruselt teine saar pindalaga ca 4000 km2 . Saar pole välisturistide seas kuigi tuntud, kuid kreeklased ise armastavad seda kohta palavalt. Saarel on lisaks imelistele randadele ka mäetipud, jõed ja lopsakad metsad. On oliivisalud ning ringi uitavad lambad ja kitsed, kohalik talumees sõidab vastu eeslil või hobusel.

Toit on puhas ja päikese maitsega – see tuleb kohalike farmerite puhastelt põldudelt. Midagi siin pole tehtud ainult turistidele, seega on igas tavernas garanteeritud maitsvad, kodused ning klassikalised Kreeka söögid.


Hind
 555€ sisaldab majutust luksuslikes villades, rendiautot kogu reisi vältel, kütust, teetolle, praamipileteid ja programmi (jooga, matkad, meditatsioonid, ekskursioonid). Varjatud lisakulusid ei ole. Enda kanda jääb söök ja lennupiletid. 

Transport – kohapeal liigume ringi rendiautodega. Autod on lennujaama ette tellitud. Lennujaamast sõidame umbes tund aega sadamasse, kust praamiga 45 minutiga saarele saab. Edasi veel 15 minutit autoga ja olemegi kohal.

Süüa saab osta kohalikust minimarketist, aga käime ka turul. Oleme planeerinud ühte villasse 4-6 inimest, seega saab toidukulusid jagada toakaaslaste vahel, boonusena ühiskokkamise rõõm! Väljas söömine maksab umbes 10-15€ kord kui minna kambakesi, tellida laud looka ja jagada arve võrdselt. Väga kokkuhoidlik inimene võib päeva toidurahaks arvestada 5€ päev, kes sööb rohkem või tihemini, see saab 10-15€ hakkama. Kindlasti võiks arvestada ka mõne väljassöömise korraga, sest just kohalike valmistatud toit on see, mis eelmises kuues laagris osalejatel eriti eredalt meeles on.

Lennupilet tuleb igaühel endal osta. Kuupäevad oleme sättinud Tallinn-Ateena-Tallinn otselendude järgi. Seda lendu pakub Aegean Air ning nende kodulehe en.aegeanair.com kaudu peakski pileti lunastama.  

Anna teada kui sul tekib lisaküsimusi või
kui oled valmis broneerima omale koha meie imetoredas seltskonnas!


🔆

Logistikat ja matkasid korraldab ning kohalikku elu tutvustab Nele, kes on saarel elanud. Ta teab kõige ilusamaid peidetud randasid, parimaid söögikohti ja unustatud matkaradasid ning pursib ka pisut kreeka keelt. Nele kireks on reisimine, tal on oivaline ilu ja kvaliteedi taju ning kamaluga kannatlikkust ja heasoovlikkust.
🔆


Kelli
on kokku pannud joogaprogrammi. Täna on ta Kundalini jooga õpetaja olles joogateel liikunud juba alates 2010.a. Tema igapäevatööks viimased 20 aastat on aga olnud erinevate ürituste korraldamine. Jaanuarist osaleb ta kogemusnõustajate baaskoolitusel liikudes sel moel edasi oma Hinge teel.

Kelli suurim kutsumus on toetada inimesi muutuste perioodil olles nii heaks kuulajaks kui jagades rõõmuga omi kogemusi. Joogaõpetused on aidanud läbi tulla keerulisematest eluetappidest ning ühtlasi pakkunud suurimat äratundmisrõõmu ja rahulolu.