Südamlik jooga & nõustamine

Joogatunnid

Inimeseks olemise vaprus seisneb elamises avatud südamega. See eeldab aga nii füüsilist kui vaimset sitkust, ja seda on vaja treenida.

Joogatunnis me venitame ja treenime oma lihaseid läbi mille suurendame kannatlikkust, sisemist tahtejõudu ja füüsilist vastupidavust. Harjutame püsimist hetkes oma tähelepanu hoidmisega harjutuste tegemise juures ning koordineeritud hingamise abil.

Kundalini jooga tehnoloogia aitab arendada neutraalset meelt, et oma elus väljakutsete ilmnedes osata jääda rahulikuks ja iseendast teadlikuks.
Muutud tundlikumaks ka oma sisemisele juhatusele ehk intuitsioonile, mis aitab sul teha igas olukorras sinu jaoks parimaid võimalikke valikuid.

Jooga on tegusõna (mitte nimisõna) ja tähendab pidevat protsessi, distsiplineeritud tegevust. Kuidas me seestpoolt väljapoole loome maailma enda ümber. Kuidas me integreerime joogamatil kogetu oma igapäevaellu.AVATUD TUNNID

Kadriorus, Gaia koolis 
igal teisipäeval kell 17:30-19:00
Kohapeal on matid ja pleedid, haara kaasa oma joogipudel!

Nõmmel, Lauliku lasteaias 
igal neljapäeval kell 19:00-20:30
Haara kaasa oma matt, pleed ja joogipudel!

Tasakaalupanus
ühekordne tund 12 eur
4 korra kaupa tasudes 40 eur

Zoom hommikujooga
igal reedel kell 6:30-7:30
1x tasu 7 eur, kuutasu (4x) 25 eur

Anna märku kui soovid tundides osaleda - saadan sulle lisainfot!

Kirjuta kelli.pyss@gmail.com ja lisan su oma meilinglisti.
Kirju saadan maksimaalselt 1x nädalas, kus jagan inspiratsiooni jooga ja inimeseks olemise teemadel.

Südamlikud kundalini jooga tunnid on leitavad ka Stebby'sRegulaarne joogapraktika annab võimaluse järk-järgult kasvatada teadlikkust iseendast ja valikutest, mida oma igapäevaelus teeme. Joogamatil paneme end nii füüsiliselt kui vaimselt proovile, et tunni lõpus kogeda hinges kergust ja ülendatust.

Tunnis kasutatakse nii hingamistehnikaid, füüsilisi harjutusi ja kehaasendeid, kätehoiakuid, kehalukke, meditatsioone.

Alusta sealt, kus oled!

Kõik suured muutused saavad alguse esimesest sammust.
Oled südamest oodatud 💛


Viin läbi tunde ka individuaalprogrammi alusel, eraviisiliselt või gruppidele. Näidisprogrammid: 
✨ 10-korra algajate programm 
✨ Stressi ja vitaalsuse eriprogramm 

Eratunnid - eesti ja inglise keeles
Üle zoomi: 1,5h kestev joogatund
1-3 inimesele 35 eur

Kohapeal: 1,5h kestev joogatund
eratund (1 in) 35 eur 
Lisandub ruumiüürikulu - nt Pesas + 9 eur,
aga võib välja pakkuda ka enda ruumid!

Muud korraldused kokkuleppel!


🔆 Kord aastas on sul võimalus osaleda ka jooga- ja matkapuhkusel Kreekas. Täpsem info SIIT! 2021.a. reis toimus 7.-13.08.


👉 Olen 1. taseme rahvusvaheliselt sertifitseeritud kundalini jooga instruktor (aastast 2018) ning sestpeale olen juhendanud nii eratunde kui regulaarseid grupitunde. Käsil on 2. taseme õpingud.

Loe rohkem minu taustast alamlehelt Kes ma olen
Vaata ka blogiartikleid, nt Joogaga eheda iseendani

🙏

Registreeru tundi või anna teada, kuidas saan Sind aidata!

Email again:


TAGASISIDE


Armas Kelli Livterath! Tahtsin lihtsalt öelda aitäh! Aitäh iganädalase õpetajate toetus- ja inspiratsioonikirja eest. Aitäh japa vedamise eest. Aitäh oma mõtete ja tunnete ja lugude jagamise eest. See annab mulle ja ma usun, et paljudele teistele ka julgust oma mõtteid mõelda ja tundeid tunda ja omakorda teistega jagada. Lihtsalt aitäh sulle! Ja kallistused ka!
- Krista

Minu kogemused ehk tunded pärast Sinu tundi on võrratud. Need on piisavalt füüsilised, et tunnen eneseületust kohati ja see maandab super hästi stressi, pingeid. Tunne, et oled tugevam kui probleem ja see on nii hea tunne, samuti nii mõnus kui ongi kõik hästi ja ületad ennast ja joogatad.
Kõik tänu Sinu pühendusele, see on nii tugev ja jõuline.
Kuna olen millegi pärast suht tundlik, tajun seda kohe.
Sinu tund erineb teistest vast seetõttu, et on väiksem ja tunne kohe sügavam minu jaoks. Mulle lihtsalt sobib kõik, mis on vähe ja väike.

- Kaja

See kogemus on erinev olenevalt päevast ja korrast.
Tunnen, et mida rohkem käinud olen, seda huvitavamaks läheb. Igal korral meeldivad erinevad asjad. Ühel korral lõpumantrate laulmine, mis südame äratab, teine kord kriyade järgne pingutus ja toonuse tunne ja kolmandal korral mingi muusikaline osa, mis aitab keha tantsuliselt ja rütmiliselt avada ja mõnel korral, see atmosfäär, mille inimesed tekitavad.
Parajalt pikk ja oluline aeg, et endaga tegeleda.

- Katrin


AITÄH!