Südamlik nõustamine

Kogemuslugu: Läbipõlemine ja depressioon - minu teekond sisemise rahuni

0,00 €
See kogemuslugu võib toetada sind, kui koged oma elus pingeid ja stressi ning soovid ennetada läbipõlemist või otsid inspiratsiooni, kuidas peale läbipõlemist edasi liikuda ja luua oma ellu olulisi muudatusi. Sobib ka kõikidele neile, kes soovivad mõista läbipõlemise tagamaid. 
Lisa ostukorvi
Tutvustus:
Olen Kelli. Enne läbipõlemist korraldasin palju ja väga erinevaid sündmusi, kuid oma eluliste väljakutsete lahendamise käigus leidsin üles oma tõelise huvi ja kire – inimeseks olemise teekonna mõtestamine ning kuidas saavutada ja säilitada endas sisemine rahu.

Soovin jagada oma lugu, et minu valusad, kuid väärtuslikud õppetunnid aitaksid sinulgi märgata oma elus toimuvat ning teha õigel hetkel ennast väärtustavaid muudatusi. Inimeste päris lood oma elust võivad olla väga inspireerivad – kuidas on suudetud ületada oma elus keerulised hetked ning just tänu väljakutsetele areneda inimeseks olemise teel.

Teemad:
- Haavatavus ehk mis eelnes haigestumisele. Märgid, et kõik pole siiski „hästi“
- Soovitused lähedastele ja kolleegidele
- Läbipõlemine ja depressioon, toimetulek haiguse perioodil
- Taastumine ja tervenemine
- Peamised õppetunnid ja taipamised
- Mida teen nüüd teisiti

Tulemus:
Õpid mõistma, mida inimene kogeb läbipõlemise ja depressiooni perioodil ning kuidas sellega toime tulla. Saad tervikliku ülevaate, mis võib toetada taastumist ja tervenemist. Kogemusloo kuulamine võib sul aidata mõista oma elus aset leidvaid olukordi ning seeläbi märgata, kuidas teatud teemadega edasi liikuda

Esitaja: Kelli Püss, kogemusnõustaja
Kelli on ärialase kõrgharidusega tõlkija, joogaõpetaja ja kogemusnõustaja. Endine meistersportlane sulgpallis, elanud nii Soomes kui Prantsusmaal ning tööalaselt korraldanud palju ja väga erinevaid sündmusi (sh aastaid Koolitantsu festivali). Kogemuste pagas sisaldab seega tubli ja hakkamasaava inimese mustrit, aga ka taastumist läbipõlemisest ja depressioonist.

Hind 10 eur
Osta 45 min pikkune kogemuslugu lehelt Vaimse Tervise Heaks: https://vth.ee/videokoolitused/labipolemine-ja-depressioon-minu-teekond-sisemise-rahuni/